• +420 736 604 027

  • info@drave-technology.cz

O nás

Náš tým tvoří lidé, kteří mají dlouholeté zkušenosti s navrhováním a dodávkami strojních zařízení a s realizacemi různých strojních a technologických projektů a technických podpor do provozů všech průmyslových odvětví jak výrobních tak i nevýrobních společností. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a upřednostňujeme osobní kontakt. Snažíme se vycházet vstříc všem zákazníkům a vždy najít komplexní řešení jejich problémů a požadavků.

Proč jsme vznikli?

Chceme využít našich dlouholetých zkušeností, které jsme nabyli během našeho pracovního života a zužitkovat je pro prospěch zákazníků v příjemném a přátelském prostředí. S námi dodávanými technologickými celky nás napadlo, nabídnout zákazníkovi komplexnější nabídku a to včetně zabezpečení nejen jejich strojů a technologických linek, ale i vnitřních a vnějších prostor vč. skladů, parkovišť a budov.

Co nabízíme?

Díky spolupráci se zahraničními partnery jsme rozšířili naše portfolio o další, velice kvalitní a bezkonkurenční produkty a to bezpečnostní sloupky a zábradlí s funkcí pohlcování energie vzniklé při nárazu bez hrozby poškození vozidla či chráněného objektu/stroje/pěšího a různé retardéry, dorazy a zpomalovací prahy, použitelné i v běžném provozu na vozovku či do provozu hal. Vypracujeme Vám kompletní návrh vč. výkresové dokumentace.

Co přinášíme?

Našim klientům nabízíme nejen kvalitní výrobky, které nemají na našem trhu konkurenci, ale především osobní přístup, upřímné jednání a otevřenou cenovou politiku. Nabízíme pomoc a poradenství vč. vypracování projektů tam, kde nejsou dostatečné kapacity vlastního personálu nebo tam, kde prostě naši pomoc potřebují.